• Yenilendi
Sert taşıma çantası Oculus Quest & Quest 2 All-in-one VR oyun kulaklığı-64GB 128GB Koruyucu Depolama seyahat Kutusu (Gri)

Sert taşıma çantası Oculus Quest & Quest 2 All-in-one VR oyun kulaklığı-64GB 128GB Koruyucu Depolama seyahat Kutusu (Gri)

Izlenme:
₺ 49.98

Malların miktarı
Mağazada

?Oculus Quest & Quest 2 Hepsi Bir Arada VR Oyun Kulaklığı ve Denetleyicileriniz için uygundur. ?Saklama çantası tüm hatlarınızı tutabilir ve iki dokunmatik kontrolör, vr'nin depolanmasını etkilemeyen belirli bir konuma yerleştirilir. ?390g daha hafif ve daha rahattır.Taşıması kolay, Ev seyahat şartları. ?Bu arkadaşlar ve aile için en iyi hediye. ?Sadece Dava.Boyut : 26*22*18 CM. ?Oculus Quest & Quest 2 Hepsi Bir Arada VR Oyun Kulaklığı ve Denetleyicileriniz için uygundur. ?Saklama çantası tüm hatlarınızı tutabilir ve iki dokunmatik kontrolör, vr'nin depolanmasını etkilemeyen belirli bir konuma yerleştirilir. ?390g daha hafif ve daha rahattır.Taşıması kolay, Ev seyahat şartları. ?Bu arkadaşlar ve aile için en iyi hediye. ?Sadece Dava.Boyut : 26*22*18 CM.Özellikler : Renk : Siyah Boyutlar : 26*22*18 CM Ağırlık : 390g Dolgu Malzemesi : EVA Özellikler Cihaz uyumluluğu : Oculus Quest Hepsi Bir arada VR Oyun Kulaklığı ve Denetleyicileri - 64 GB 128 GB VR kasasının sert dış kabuğu ve yastıklı iç kısmı Oculus Quest & Quest 2'nizi korurbir arada VR Oyun Kulaklığı ve Denetleyicileri - 64 GB 128 GB ve eziklere, darbelere ve çizilmelere karşı aksesuarlar.Oculus Quest Hepsi Bir Arada VR Oyun Kulaklığınızı ve iki Dokunmatik Denetleyicinizi güvende tutar.Su geçirmez ve darbeye dayanıklı, evde veya seyahat için harika.Tedarik kapsamı : 1*sert çanta 1 * saklama çantası.

Teklifin özellikleri

Benzer cümleler

Güncellemeler alarmı

Şimdi kaydolun ve bugün en iyi fiyata garanti edilen en iyi beş teklifi alın.